Меню сайту
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Форма входу

До уваги учасників пробного ЗНО!


Схеми та маршрути доїзду до пунктів пробного тестування   http://dneprtest.dp.ua/cms/index.php?option=com_content&view=article&id=397

Звертаємо увагу, що інформацію надано виключно з метою попереднього ознайомлення та подальшого самостійного планування маршрутів. Маршрути доїздів до пунктів тестування були запропоновані навчальними закладами, на базі яких функціонуватимуть пункти тестування. Схеми побудовані на картах Google та можуть містити неточності.

Радимо використовувати інформацію, як орієнтовну, планувати свій маршрут заздалегідь. Під час планування просимо врахувати додатковий час на випадок дорожніх заторів та проблем із транспортом тощо.

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ПРОБНОГО ЗНО!

Вам необхідно роздрукувати запрошення-перепустку зі сторінки "Особистий кабінет” (розділ "Пробне ЗНО” сайт ДРЦОЯО). У запрошенні-перепустці буде зазначено початок проведення ПЗНО та адресу пункту пробного тестування. Прибудьте у день тестування до пункту ПЗНО за адресою, указаною в запрошенні-перепустці, не пізніше ніж за 10 хвилин до початку тестування. 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

На вході до пункту пробного ЗНО необхідно пред’явити:

1) паспорт або свідоцтво про народження (для осіб, яким не виповнилося 16 років);

2) запрошення-перепустку;

3) квитанцію про оплату вартості послуг за проведення ПЗНО.

Учаснику, який зареєструвався, але не з’явився на пробне тестування, кошти не повертаються. Така особа має право впродовж 3-х робочих днів після проведення тестування з відповідного предмета з’явитися на пункт пробного тестування, вказаний у запрошенні-перепустці, отримати примірник тестового зошита, бланків відповідей і правильні відповіді до завдань тестів.

Результат учасника пробного ЗНО визначається ним самостійно після виконання всіх завдань. Для цього в пункті пробного тестування необхідно отримати інформацію щодо правильних відповідей.

Нагадуємо, що учасникам тестування також буде надано можливість визначити власні результати ПЗНО за рейтинговою шкалою 100-200 балів (інформацію буде розміщено в Особистому кабінеті учасника ПЗНО).

ПАМ’ЯТАЙТЕ, що результати пробного тестування не використовуються для участі в конкурсі під час вступу до вищих навчальних закладів.


ЗНО 2017

 Підготовка до ЗНО 2017

Погода в Широкому
Точний час
Наша адреса:
Дніпропетровська область

Широківський район

смт Широке

вул.Набережна, 120

53700

тел.(05657)2-10-83

e-mail: shirokeschool@gmail.com

Мої знання
Друзі сайту
  • Районний відділ освіти
  • Новоселівська СЗШ
  • Широківська СЗШ №2
  • Степівська СЗШ
  • Олександрійська СЗШ
  • Олександрівська СЗШ
  • Андріївська СЗШ Соф. р-ну
  • Карпівська СЗШ
  • Зеленобалківська СЗШ
  • Кам'янська СЗШ