Підсумки районних олімпіад - 18 Січня 2012 - Сайт Широківської СЗШ №1
Меню сайту
Календар
«  Січень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Форма входу
Головна » 2012 » Січень » 18 » Підсумки районних олімпіад
15:45
Підсумки районних олімпіад
17 січня 2012 року в школі відбулася загальноосвітня лінійка, на яку було винесено питання «Про підсумки участі в районних олімпіадах». У районних олімпіадах брали участь 54 учні, переможцями стали 34 учні, вибороли 1 місце – 16 учнів, 2 місце – 10 учнів, 3 місце – 8 учнів. Найкращий результат показали учні:
Краснов Олександр, 11-А клас – учасник 5 олімпіад і 2-х заочних, став переможцем у 5 олімпіадах:
• Історія – 1 місце
• Правознавство – 1 місце
• Інформатика – 1 місце
• Біологія – 2 місце
• Економіка – 3 місце
Холошенко Юлія, 9-Б клас, учасниця 4 олімпіад, переможець в 3-х:
• Українська мова – 1 місце
• Російська мова – 2 місце
• Хімія – 3 місце
Каптур Діана, 10 клас, учасниця 4 олімпіад, переможець в 2-х:
• Українська мова – 2 місце
• Правознавство – 1 місце
Григораш Тетяна, 10 клас, учасниця 3 олімпіад, переможець в 3-х:
• Російська мова – 1 місце
• Історія – 1 місце
• Правознавство – 3 місце
Поган Владислав, 11-А клас, учасник і переможець 2-х олімпіад:
• Хімія – 1 місце
• Географія – 1 місце
Переможцями районних олімпіад стали: Григораш Марина, 9-Б, з правознавства – 3 місце, Орел Дмитро, 10 клас, з математики – 1 місце, Холошенко В’ячеслав, 11-А, з математики – 3 місце, Шамбарова Єлизавета, 9-Б, з української мови – 1 місце, Курочка Ксенія, 9-А, з хімії – 1 місце, Фадєєва Тетяна, 10 клас, з хімії – 3 місце, Ковальчук Анна, 8-А, з фізики – 2 місце, Алєйнік Олександр, 11-А, з фізики – 2 місце, Тітаренко Олег, 4-В, з математики – 2 місце, Гончаренко Катерина, 8-В, з біології – 2 місце, Ільченко Іван, 9-Б, з англійської мови – 3 місце, Ющик Микита, Хомулін Віталій, 10 клас, з англійської мови – 1 місце, Кушнерук Вікторія, 4-Б, з української мови – 2 місце, Паляниця Карина, 4-Б, з української мови – 3 місце, Фефелова Валерія, 9-А, з інформатики – 1 місце, Лопатін Даніїл, 9-Б, з трудового навчання – 1 місце, Савчин Денис, 9-А, з трудового навчання – 2 місце, Барліт Ігор, 11-Б, з трудового навчання – 2 місце, Борисенко Олександр, 11-Б, з трудового навчання – 3 місце.
Вітаємо переможців районних олімпіад!
Переглядів: 265 | Додав: Ira | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


ЗНО 2017

 Підготовка до ЗНО 2017

Погода в Широкому
Точний час
Наша адреса:
Дніпропетровська область

Широківський район

смт Широке

вул.Набережна, 120

53700

тел.(05657)2-10-83

e-mail: shirokeschool@gmail.com

Мої знання
Друзі сайту
  • Районний відділ освіти
  • Новоселівська СЗШ
  • Широківська СЗШ №2
  • Степівська СЗШ
  • Олександрійська СЗШ
  • Олександрівська СЗШ
  • Андріївська СЗШ Соф. р-ну
  • Карпівська СЗШ
  • Зеленобалківська СЗШ
  • Кам'янська СЗШ