Меню сайту
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Форма входу

Ресурсні портали проекту "Вчимося жити разом"

 

 

Хід реалізації проекту "Вчимося жити разом"

 

 

З 23 по 30 вересня в школі пройшло онлайн-опитування за проектом "Вчимося жити разом". Учні 4-11 класів з задоволення відповідали на питання.

Учениця:приємно відчувати, що думка кожного з нас важлива.

 

 

 

Перші тренінги проекту приносять нові знання та нові враження. Учні 9-А класу озвучують свої життєві цінності.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

З 15 листопада розпочався цикл тренінгів за проектом "Вчимося жити разом" в 10 класі. На першому тренінзі учні навчились складати плани по досягненю своєї мети, визначати короткострокові підцілі та аналізувати їх.

 

 

 

 

 

 

 

16 листопада учні 11 класу на тренінзі в рамках курсу "Вчимося жити разом " переглянули відео "Історія успіху: із вантажника в мільйонери". Цікаво і змістовнол провели аналіз умов досягнення успіху. Навчились SMART та SWOT, плануючи своє майбутнє та обираючи "розумні" цілі. 

 

 

 

 

 

6 клас. Тренінг " Вчимося приймати рішення" за проектом" Вчимося жити разом".  Діти в ігровій формі обіграли різні життєві ситуації, подивилися відео " Усе в твоїх руках", обговорили його, пограли в гру " Доріжки",  працювали в групах,  відпрацьовуючи навички прийняття рішень.

 

 

 

 

 

 

 

7 клас. Тренінг «Стрес і психологічна рівновага».  Діти прослухали міні лекцію підготовлену їх однокласниками про стресс, його види, дистрес. Учні розібрали в процесі гри «Голосуй нотами» індивідуальний вплив стресів, переглянули відео та розглянули способи самоконтролю психологічного стану. Найбільше дітям сподобались методи релаксації та медитації

 

 

 

 

 

Цікаво і змістовно пройшов тренінг у 8 класі «Стоп булінг» на ньому учні переглянули відео «Камінь, ножиці, папір» при обговоренні розглянули приклади булінгу серед знайомих. Учні розробили стратегії боротьби з булынгом «Рука допомоги» та пам'ятку «Звернись за допомогою», запропонували провести в школі день «Серце доброти»:  роздати учням власноруч виготовлені паперові серця з словами подяки чи підтримки

 

 

 

 

 

 

В 5-х класах проведено тренінг « Спілкування з однолітками»,  на якому переглянули відео «Способи зупинити боулінг»,  визначаючи риси справжнього друг, а навчилися представляти один одного, бачити в кожному позитивні риси. Висновки:  вирішили жити « Один за всіх і всі за одного».

 

 

 

 

 

 

 

Учні 10 класу провели тренінг " Запобігання та розв'язання конфліктів", на якому визначили основні проблеми підлітків,  через які виникають конфлікти та методи їх розв'язання.

 

 

 

 

 

 

 

 

Учнів 11 класу на виховній годині " Стосунки між однолітками"  провели тренінг в рамках проекту " Вчимося жити разом" " запобігання конфліктів". На якому розібрали ситуацію з життя класу.

 

 

 

 

 

Група учнів 5-11 класів провели виховний захід- тренінг з учнями 7-11 кл. з теми " Як стати миротворцем".  Це був заключний етап серії тренінгів за курсом "Вимося жити разом"  по сприянню відношення психологічної рівноваги та емоційного благополуччя учнів переселених з зони конфлікту та їх однолітків.


ЗНО 2017

 Підготовка до ЗНО 2017

Погода в Широкому
Точний час
Наша адреса:
Дніпропетровська область

Широківський район

смт Широке

вул.Набережна, 120

53700

тел.(05657)2-10-83

e-mail: shirokeschool@gmail.com

Мої знання
Друзі сайту
  • Районний відділ освіти
  • Новоселівська СЗШ
  • Широківська СЗШ №2
  • Степівська СЗШ
  • Олександрійська СЗШ
  • Олександрівська СЗШ
  • Андріївська СЗШ Соф. р-ну
  • Карпівська СЗШ
  • Зеленобалківська СЗШ
  • Кам'янська СЗШ