Сайт Широківської СЗШ №1 - Наші досягнененя 2014-2015 н.р.
Меню сайту
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Форма входу

Наші досягнененя 2014-2015 н.р.

 

2014 р. -  Алхімов Олександр зайняв 2 місце в районних змаганнях з авіамодельного спорту (пінопластові моделі) в класі гумо моторного літака;

2014 р. – Кравець Олексій зайняв 3 місце з авіамодельного спорту в класі планера «Дельта»;

2014 р. – Всеукраїнське жіноче товариство ім. Олени Теліги нагороджено: Гончаренко Катерину за зайняте 1 місце в номінації «Творча молодь»;

2014 р. – Дипломом міжнародного фестивалю конкурсу «Зірковий парад» нагороджена Аранська Алевтина за зайняте 3 місце в 3 віковій категорії (естрадний вокал);

2014 р. – Полякова Марина, учениця 4 – Б класу зайняла 1 місце в конкурсі малюнка на олімпійську тематику.

2014 р. – Мусеібов Давид зайняв 1 місце в районному конкурсі комп’ютерної графіки та анімації

2014 р. – Курило Софія зайняла 1 місце в районному конкурсі комп’ютерної графіки та анімації в номінації «Комп’ютерна графіка», «Комп’ютерна графіка»;

2014 р. – Івченко Вячеслав зайняв 3 місце в номінації «Відеоролик»;

2014 р. – Костішина Карина  2 місце в номінації «Комп’ютерна графіка»

 

Результативність участі учнів

в районному етапі учнівських предметних олімпіад

2014 - 2015

2013 - 2014

учасників

місця

учасників

місця

50

І місце - 8

ІІ місце - 4

ІІІ місце-6

55

І місце - 15

ІІ місце - 8

ІІІ місце-4

 

Результативність участі учнів

в районному етапі учнівських предметних олімпіад

                                                                з  математики

Зайко  Діану,  Широківська  СЗШ №1,  ІІІ місце,  6 клас

Єременко  Єлизавету,  Широківська  СЗШ №1,  ІІІ місце,  9 клас

Біднова  Владислава, Широківська  СЗШ  №1, І місце, 11 клас

з  біології

Алхімову  Дарину,  Широківська  СЗШ №1,  ІІІ місце,  8 клас

Жакун  Світлану,  Широківська  СЗШ  №1,  ІІ місце,  10 клас

Матвійчук  Любов,  Широківська  СЗШ №1,  ІІ місце,  11 клас

з  історії

Єременко  Єлизавету,  Широківська  СЗШ №1,  І місце,  9 клас

Ковальчук  Анну,  Широківська  СЗШ №1,  І місце,  11 клас

з  географії

Бабенко  Аліну,  Широківська  СЗШ №1,  ІІІ місце,  9 клас

Кожаєву  Аліну,  Широківська  СЗШ №1,  ІІ місце,  10 клас

Ковальчук  Анну,  Широківська  СЗШ №1,  І місце,  11 клас

з  української  мови  та  літератури

Карнаух  Валерію,  Широківська  СЗШ №1,  ІІ місце,  9 клас

Курочку  Лілію,  Широківська  СЗШ №1, ІІІ місце,  10 клас

Гончаренко  Катерину,  Широківська  СЗШ №1,  І місце,  11 клас

з   англійської  мови

Черних  Маргариту,  Широківська  СЗШ №1,  І місце,  9 клас

Горбаченка  Олега,  Широківська  СЗШ №1, ІІІ місце,  10 клас

з  хімії

Матвійчук  Любов,  Широківська  СЗШ №1, І місце, 11 клас

з  фізики

Осауленко  Світлану, Широківська СЗШ №1, І місце,  11 клас

 

Частка учнів, які стали призерами конкурсу-захисту робіт учнів-членів Малої академії наук 

 

Рік

ПІБ учня

Клас

Місце

Тема роботи

Секція

2013-2014

Шишка Руслан Олександрович

11

Захист

«Життя і діяльність М.В. Остроградського»

Математика

 

Каптур Діана Олександрівна

11

Захист

«Квадратні рівняння»

Математика

 

Сінчевська Ірина Юріївна

11

Захист

«Подільність чисел. Прості та складені числа»

Математика

 

Орел Дмитро Сергійович

11

Захист

«Основні типи рівнянь з параметрами та методи їх розв’язування»

Математика

2014-2015

Осауленко Світлана Юріївна

10

До захисту

«Застосування математичних обчислень у фізичних задачах»

Математика

 

 

Стегнюк Олег Віталійович

   11

До захисту

«Декартові системи координат»

Математика

 

Мазлова Вікторія Віталіївна

10

До захисту

«Магічні квадрати»

Математика

 

Бай Сергій Павлович

10

Готує роботу

«Теорія множин»

Математика

 

Українець Наталія Сергіївна

10

Готує роботу

«Алгебраїчні рівняння»

Математика

 

Коваленко Костянтин Сергійович

10

Готує роботу

«Елементи швидких обчислень»

Математика

 

Біднов Владислав Сергійович

10

Готує роботу

«Число п»

Експериментальна фізика

Моніторинг участі в інтелектуальних Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах

Назва конкурсу

2012 - 2013

2013 - 2014

2014 - 2015

«Кенгуру»

61 учасників

1- високий результат

13 - добрий результат

 

83 учасників

2 - високий результат

28 - добрий результат

 

34 учасники

1 - високий результат

8 - добрий результат

 

«Левеня»

20 учасники

4 - добрий результат

 

10 учасників

2 - відмінний результат

3 - добрий результат

 

  1. учасників

 

«Олімпус»

  •  

-

98 учасників

«Русский медвежонок»

44 учасники

80 учасників

30 учасників

«Лукоморье»

-

45 учасників

20 учасників

«Колосок»

7 учасників

41 учасник

-

«Лелека»

12 учасників

-

-

«Кришталева сова»

16 учасників

26 учасників

-

«Мультитест»

-

-

14 учасників

«Краєзнавчий форум»

-

1 учасник

1 учасник


ЗНО 2017

 Підготовка до ЗНО 2017

Погода в Широкому
Точний час
Наша адреса:
Дніпропетровська область

Широківський район

смт Широке

вул.Набережна, 120

53700

тел.(05657)2-10-83

e-mail: shirokeschool@gmail.com

Мої знання
Друзі сайту
  • Районний відділ освіти
  • Новоселівська СЗШ
  • Широківська СЗШ №2
  • Степівська СЗШ
  • Олександрійська СЗШ
  • Олександрівська СЗШ
  • Андріївська СЗШ Соф. р-ну
  • Карпівська СЗШ
  • Зеленобалківська СЗШ
  • Кам'янська СЗШ