Меню сайту
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Форма входу

Наші досягнененя 2016-2017 н.р.

 

Назва конкурсу              ПІБ,клас, місце, назва роботи 

Проект «Майбутнє Дніпропетровщини  ̶  талановиті ді

ти»

Дипломом за активну життєву позицію на благо щасливого майбутнього України,   нагороджено учня 11 класу Мироненка Владислава.
ІІ - й Міжнародний фестиваль - конкурс "Україна - це ми!" Катерина Синицька, учениця 9 класу, посіла ІІ місце в номінації "Естрадний вокал"
Районний конкурс комп'ютерної графіки та анімації  Піскун Ульяна, учениця 6-Б класу, посіла ІІ місце в номінації "Фотоколаж"
Районний конкурс комп'ютерної графіки та анімації  Непомняща Анна, учениця 8-А класу, посіла ІІІ місце в номінації "Комп'ютерна графіка"
Районний конкурс комп'ютерної графіки та анімації  Бредун Олександр, учень 3-А класу, посів ІІ місце в номінації "Комп'ютерна графіка"
VІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтва і творчості "Музика любові" Нерода Артем, учень 3-А класу, де отримав Диплом лауреата І ступеня
Районний конкурс з веб-дизайну Коноваленко Артур, учень 9-А класу, посів І місце
Районний конкурс комп'ютеного верстання та макетування 

Костішина Карина, учениця 8-А класу, поспосіла ІІ місце в номінації журналістська робота     

Районний конкурс комп'ютеного верстання та макетування  Карнаух Валерія, учениця 11 класу, поспосіла ІІ місце в номінації журналістська робота
Районний конкурс комп'ютеного верстання та макетування  Костішина Анастасія, учениця 8-А класу,поспосіла ІІІ місце в номінації журналістська робота  
Районний конкурс комп'ютеного верстання та макетування  Ігнатьєв Олександр, учень 8-Б класу,поспосів ІІІ місце в номінації журналістська робота
Районний конкурс комп'ютеного верстання та макетування  Косарєва Ольга, учениця 11 класу, посіла І та ІІ місце в номінації фоторепортаж (старша вікова категорія)
Районний конкурс комп'ютеного верстання та макетування  Єременко Єлизавета, учениця 11 класу, посіла ІІ місце в номінації фоторепортаж (старша вікова категорія)
Районний конкурс комп'ютеного верстання та макетування  Перекрестов Артур, учень 11 класу, посів ІІІ місце в номінації фоторепортаж (старша вікова категорія)
Районний конкурс комп'ютеного верстання та макетування  Лисенко Богдан, учень 5-А класу, посів І місце в номінації фоторепортаж (молодша вікова категорія)
Районний конкурс комп'ютеного верстання та макетування  Бредун Олександр, учень 3-А класу, посів І місце в номінації фоторепортаж (молодша вікова категорія)
Районний конкурс комп'ютеного верстання та макетування  Муравська Катерина, учениця 3-А класу, посіла І місце в номінації фоторепортаж (молодша вікова категорія)
Районний конкурс комп'ютеного верстання та макетування  Єременко Аліна, учениця 5-А класу, посіла ІІ місце в номінації фоторепортаж (молодша вікова категорія)
Районний конкурс комп'ютеного верстання та макетування  Денисенко Діана, учениця 5-В класу, посіла ІІ місце в номінації фоторепортаж (молодша вікова категорія)
Районний конкурс комп'ютеного верстання та макетування  Грицай Богдан, учень 5-А класу, посів ІІІ місце в номінації фоторепортаж (молодша вікова категорія)
Районний конкурс комп'ютеного верстання та макетування  Іноземцев Богдан, учень 5-Б класу, посів ІІІ місце в номінації фоторепортаж (молодша вікова категорія)
Районний конкурс комп'ютеного верстання та макетування Нерода Артем, учень 3-А класу, посів І місце в номінації журналістська робота
Районний конкурс інформаційних технологій "Капітошка" Висоцька Анастасія, учениця 4-А класу, зайняла І місце
Районний конкурс інформаційних технологій "Капітошка" Бредун Олександр, учень 3-А класу, зайняв ІІІ місце
Районний конкурс інформаційних технологій "Капітошка" Нерода Артем, учень 3-А класу, зайняв ІІІ місце
   

 

Переможці в районних олімпіадах

Предмет, місце

ПІ учня, клас

Математика, І місце

Погорєлой Дмитро, 11 клас

Математика, І місце

Паляниця  Каріна, 9 клас

Математика, ІІ місце

Попову Дарꞌя, 8 клас

Історія, ІІІ місце

Пономаренко Дарина,  10 клас

Історія, І місце

Єременко Єлизавета, 11 клас

Біологія, ІІІ місце

Кушнерук Вікторія,  9 клас

Біологія, ІІ місце

Алхімова Дарина,  10 клас

Географія, ІІІ місце

Леонова Вікторія,  10 клас

Українська мова  та  література, ІІ місце

Попова Дар’я,  8 клас

Українська мова  та  література, І місце 

Кушнерук Катерина,10 клас

Українська  мова  та  література, І місце

Карнаух Валерія, 11 клас

Хімія, ІІІ місце

Тесля Тетяна,  9 клас

Англійська мова, ІІ місце

Дієгуц Валерія,  9 клас

Англійська  мова, ІІ місце

Лохач Аліна,  10 клас

Англійська  мова, ІІ місце

Черних Маргарита, 11 клас

Фізика, ІІ місце

Костішина Карина,  8 клас

Російська  мова  та  зарубіжна  література, І місце

Кушнерук Вікторія,  9 клас

Російська  мова  та  зарубіжна  література, ІІ місце

Кушнерук Катерина, 10 клас

Російська мова  та  зарубіжна література, ІІ місце

Єременко Єлизавета,  11 клас

Правознавство, ІІ місце

Кушнерук Катерина, 10 клас

 Правознавство, ІІ місце

Шишка Денис, 11 клас

Економіка, І місце

Єременко Єлизавета, 11 клас

Трудове  навчання, І місце

Скляр  Микола, 9 клас

Трудове  навчання, ІІ місце

Мироненко Владислава, 11 клас

Трудове  навчання, ІІ місце

Доценко Анстасія,  9 клас

Трудове  навчання, ІІ місце 

Ващенко Марина,  11 клас

Екологія, І місце

Леонова Вікторія, 10 клас


ЗНО 2017

 Підготовка до ЗНО 2017

Погода в Широкому
Точний час
Наша адреса:
Дніпропетровська область

Широківський район

смт Широке

вул.Набережна, 120

53700

тел.(05657)2-10-83

e-mail: shirokeschool@gmail.com

Мої знання
Друзі сайту
  • Районний відділ освіти
  • Новоселівська СЗШ
  • Широківська СЗШ №2
  • Степівська СЗШ
  • Олександрійська СЗШ
  • Олександрівська СЗШ
  • Андріївська СЗШ Соф. р-ну
  • Карпівська СЗШ
  • Зеленобалківська СЗШ
  • Кам'янська СЗШ