Назва конкурсу
|
ПІБ, клас, місце, назва роботи
|
Обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україна»
|
Лисечко Богдан (4-А клас) зайняв ІІ місце в номінації «Пейзаж» за роботу «Насувається дощ»
|
Обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україна»
|
Косарєва Ольга (10 клас) зайняла ІІ місце в номінації «Брати наші» за роботу «Оберігаємо сон мами» та ІІІ місце в номінації «Пейзаж» за роботу «Захід сонця», «Дорога додому».
|
Обласний бліц-конкурс юних фотоаматорів «Щаслива мить»
|
Косарєва О. (10 клас) зайняла ІІІ місце в особистій першості в номінації «Незнайоме знайоме місце» та ІІ місце в номінації «Випадковий перехожий».
|
Обласний конкурс комп’ютерного макетування та верстання
|
Косарєва О. (10 клас) І місце в в номінації «Фото», ІІ місце в заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україна», номінація «Гумористичне фото» робота «Внимание! Сейчас вылетит птичка».
|
Обласний конкурс комп’ютерної графіки та анімації
|
Курило Софія (5-Б клас) зайняла ІІІ місце в в номінації «Комп’ютерна графіка» та ІІ місце в номінації «Відеоролик».
|
Обласний конкурс комп’ютерного макетування та верстання
|
Курило Софія (5-Б клас) зайняла І місце в номінації «Журналістська робота»
|
13 Міжнародна виставка рукоділля і творчості
|
Карнаух Валерія(10 клас) на зайняла І місце і нагороджена дипломом «Залоті руки майстрів».
|
13 Міжнародна виставка рукоділля і творчості
|
Аранська Алевтина (8-Б клас) нагороджена дипломом «Золоті руки майстрів».
|
Обласні змагання з ракетомодельного спорту в класі моделі S-4А
|
Учень Алхімов Олександр (11 клас) зайняв І місце та ІІІ місце в класі S-9А і нагороджений за участь в обласному конкурсі «Мирний космос».
|
Обласні змагання з судомодельного спорту (моделей до 600).
|
Учень 6-А класу Убийконь Максим нагороджений медаллю і грамотою
|
Обласні змаганнях учнівської молоді з ракетомодельного спорту в класі моделі S-6А
|
Учень 4-В класу Ситниченко Тимофій зайняв ІІІ місце.
|
Обласний етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-вжиткового мистецтва «Знай і люби свій край»
|
учениця 6-А класу Чулкова Каріна – переможець у номінації «Паперопластика» за роботу «Мальовнича Україна» та «Квітка України», переможець Всеукраїнської виставки в цьому конкурсі, нагороджена дипломом І ступеня.
|
Обласний етап Всеукраїнської виставки «Знай і люби свій край»
|
Учениця 8-Б класу Меленко Олександра переможець за роботу «Чарівний пейзаж», «Побачення
|
Обласний конкурс «На кращого юного майстра народних ремесл»
|
Учениця 8-Б класу Меленко Олександра нагороджена за участь в номінації «Петриківський розпис».
|
Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край»
|
Учениця 8-Б класу Сусідка К. – переможець за роботу «В гостях у бабусі».
|
Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край»
|
Учениця 6-А класу Харченко А. – переможець за роботу «Український краєвид», «Маки».
|
Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край»
|
Учениця 4-В класу Денисенко Д. – переможець за роботу «Весна», «Рідна домівка» та учасник обласного конкурсу «Знавці олімпійського руху».
|
Секція «Футбол»
|
Учень 6-Б класу Трефілов Д. є кращим гравцем нагороджений грамотою та цінним подарунком.
|
Кубок України
|
Учениця 8-А класу Ждовану О. зайняла ІІІ місце у кубку України з боротьби самбо серед кадетів (2000-2001 р.н.) у ваговій категорії 44 кг (м. Херсон).
|
Обласний конкурс «На кращого юного майстра народних ремесл»
|
Учениця 9-Б класу Кушнерук К. зайняла ІІ місце в номінації «Народна вишивка».
|
«На кращого юного майстра народних ремесл» в обласному конкурсі
|
Зайко Діана, учениця 7-Б класу зайняла ІІ місце в номінації «Народна вишивка».
|
«На кращого юного майстра народних ремесл» в обласному конкурсі
|
Божок Сергій, учень 8-Б класу зайняв ІІІ місце в номінації «Різьба по дереву» та ІІІ місце в обласному конкурсі «Люби і знай свій рідний край».
|
Районний конкурс комп’ютерного верстання та макетування
|
Лисенко Б. – 4-А – І місце в номінації «Фоторепортаж»;
|
Районний конкурс «Капітошка»
|
Нікітченко С. – 4-А – ІІ місце
|
Районний конкурс «Капітошка»
|
Ситниченко Т. – 4-В – ІІІ місце
|
«Журналістська робота»
|
Ігнатьєв О. – 7-Б – І місце в номінації «Журналістська робота»;
|
Районний конкурс комп’ютерної графіки та анімації
|
Мітрощенко А. – 9-А – ІІ місце в номінації «Фотоколаж»;
|
Районний конкурс комп’ютерної графіки та анімації
|
Попова Д. – 7-А – І місце в номінації «Комп’ютерна графіка» та ІІ місце у номінації «Відеоролик»;
|
Районний конкурс комп’ютерної графіки
|
Швидкий М. та Бондаренко В. – 6-А клас – зайняли ІІІ місце в номінації «Відеоролики».
|
Районний конкурс «Обдаровані діти – надія України»
|
учні стали переможцями: Карнаух В. – 10 - «Учень року», Кушнерук К. – 9-Б – «Учень року», Чулкова К. – 6-А – переможець в номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво»
|
Обласний конкурс «Обдаровані діти – надія України»
|
переможцем стала учениця 5-Б класу в номінації «Комп’ютерна графіка і анімація».
|